Aktuality a akce | Elsa ČVUT

Aktuality a akce

Je těžké se dostat na Oxford? Můžete se dozvědět od Báry Cihlové, které se to podařilo.
11. 11. 2021

Bára studuje obor molekulární a buněčné biochemie (M.Sci.). Studium na Oxfordské univerzitě je finančně nákladné a pobrexitové podmínky to ještě zkomplikovaly. Kromě využití stipendijních programů si pro pokrytí veškerých Bára zřídila i veřejnou sbírku.

Jak si Bára našla cestu na Oxford, a především, proč jde o cestu, která za to stojí?

Inspirujte se a zeptejte se Báry, co Vás o její cestě zajímá na online diskuzi 23.11.2021 od 18:00.

Jak se dostat na Oxford? Online diskuze s Bárou Cihlovou | Facebook

Semináře, webináře
8. 11. 2021
  • 23. 11. od 18:00 Jak zvládat stres při studiu – vedou lektorky Institutu ACT+, FB událost zde
  • 03. 12. od 09:30 Efektivní práce s texty (metody RWCT)
  • 10. 12. od 09:30 Efektivní plánování
  • 17. 12. od 09:30 Jak na paměť

Nově je nutné se na všechny semináře předem přihlásit – stačí napsat e-mail „Mám zájem“ a název konkrétního kurzu.

Modifikace studijních podmínek
8. 11. 2021

Nezapomeňte, že se blíží psaní průběžných testů, zápočtů a zkoušek, na které jistě chcete modifikace (úpravy) – pokud jste tak ještě neučinili, vyplňte zde.

Obhajoba nanečisto
8. 11. 2021

Dopisujete bakalářskou či diplomovou práci a bojíte se obhajoby? Ozvěte se, obhajobu nanečisto si s námi můžete vyzkoušet (online či fyzicky ve Středisku).

Fyzioterapeutka shání studenty do výzkumu
8. 11. 2021

Studentka posledního ročníku oboru fyzioterapie shání studenty s diagnózou depresivního onemocnění, bez onemocnění dýchacích cest, bez skoliózy a nekuřáky. Fyzioterapeutický rozbor a terapie zdarma. Více informací zde.