[Fanda] Zvláštní potíže se stránkou ulozto.

Vítek tapin na wo.cz
Pátek Říjen 11 06:03:12 CEST 2013


Ahoj Marťo,

Zjevně máš audio mp3 (formát zvukového souboru Uložto) odasociovaný, a proto ti to nehraje. Jdi do menu/nástroje/možnosti/větev Aplikace, tady do vyhledávacího pole přípon/programů zadej
winamp
a tabem se přemísti do výsledků vyhledávání. V seznamu je seznam winampích souborů, které Firefox searcher našel a v dalším okénku u každého z nich je akce, jak se má Firefox k dané příponě chovat/co s ní má dělat. Na to druhé okénko se dostáváš rovněž tab.

V seznamu by mělo být něco jako Winamp playlist audio files mpeg, což by mělo být ono. Přepneš tabem na akci, a šipkou nalistuješ Vždy přehrát, či něco podobného. Mě např. nejdou stahovat avi soubory, protože mě to vůbec v akci vždy se dotázat nenabízí, pouze jakýsi náhled ve Firefoxu a cosi se záložkou, ale uložit, nebo vždy se dotázat popř. vždy přehrát mě to nenabízí, čili avi kontejner na Uložtu je pro mě jeden velký problém, ale kompletně shodit celý profil v manageru Firoše, a stavět kvůli tomu nový se mě fakt nechce, ten Dallas můžu stahovat od přítelky, a nic jiného v avi zatím nechci:).

Pokud by někdo prosím věděl recept na tento můj problém, byl bych také velmi rád. Napadlo mě přepsat hodnotu pomocí about:config v adresním řádku, ale to dříve fungovalo, teď shledávám, že to nějak záhadně nefunguje, možná nějaké vylepšení Firefoxu jako s grafikou/obrázky, které taky zmizely?


VítekTapin-radio coordinator
URL: http://www.tapinradio.com/
Facebook: http://facebook.com/tapinradio
Twitter: http://twitter.com/tapin_radio
Skype: tapinradio
 ----- Původní zpráva ----- 
 Od: Martina Ribárová 
 Komu: fanda na elsa.cvut.cz 
 Odesláno: 10. října 2013 22:01
 Předmět: [Fanda] Zvláštní potíže se stránkou ulozto.


 Dobrý večer milí fandové přeji, 

 stal se mi následující problém. Mám Mozillu firefox, nevím bohužel, jakou verzi, ale předpokládám, že tu nejnovější. Kamarád mi v nedávné době, přesněji 1. října dával do počítače nový disk a tedy i znovu Windows. Do té doby jsem tak nějak z ulozto přes Mozillu stahovala tím způsobem, že mi audiocaptchu přehrál jakýsi přehrávač zřejmě z internetu. Já vždy pak dala zkratku CTRL+W, čímž jsem se dostala zpět na opsání kódu. Jenomže po přeinstalaci Windows na nový disk mi do včerejšího dne přehrával audiocaptchu krásně Winamp, tudíž jsem si mohla libovolně kód přehrát před opsáním. Jenomže ouha! Co se najednou nestalo. Podotýkám, že včera dopoledne to ještě normálně šlo, aniž bych restartovala počítač, nebo snad i nějak přenastavovala Mozillu. Nic takového jsem nedělala. Odpoledne jsem si chtěla opět něco stáhnout z ulozto, jenomže při kliknutí přehrát kód se nic nestalo. Jen zakřupal disk, čímž mi dal najevo, že něco asi dělá. Jenomže se neotevřel ani Winamp, ani jiný přehrávač, jen mi NVDA řekl navštíveno. Zkusila jsem dát i jiný kód, též nic. Po restartu počítače, tedy i dneska se situace opakuje. Prostě najedu na ulozto na stáhnout soubor, pak přehrát kód. Chvilku disk křupe jako že pracuje a něco dělá. Pak to řekne navštíveno a to je akorát tak všechno. Ptáte se, proč nepoužívám Webvisum? Inu, situace je taková, že ho ještě ve stolním počítači nemám. Abych pravdu řekla, krom ulozto se zatím moc s opisováním kódů nesetkávám a na ulozto mi vždy fungovala audiocaptcha. Tak se ptám. Dělá tohle, co jsem výše popsala, ještě někomu jinému? Je to snad problém serveru nebo stránky ulozto? Nebo je nějaký problém u mě? Pak se ptám jaký? Nevíte někdo, proč včera dopoledne to ještě šlo a odpoledne už ne? Proč mi to nechce přehrávat audiocaptchu? Já totiž mám sice kamaráda, který mi ochotně stáhne, oč ho požádám, ale sice s tím mám občas problémy, myslím s audiocaptchou, že mi to řekne, že jsem špatně opsala kód, i když jsem ho opsala dobře a to nejsem sama, komu to dělá, ale že mi to bude dělat tohle? Chtěla bych tomu díky Vám přijít na kloub. 

 Děkuji mockrát za případné rady, reakce a odpovědi, Martina Ribárová.

 __________ Informace od ESET NOD32 Antivirus, verze databaze 6966 (20120314) __________

 Tuto zpravu proveril ESET NOD32 Antivirus.

 http://www.eset.cz
Další informace o konferenci Fanda