[Fanda] Prezentace - Tmavomodry festival

Vítek tapin na wo.cz
Středa Červen 12 21:36:16 CEST 2013


Zdravím, fandy,

Obracím se na vás s dotazem v rámci sobotních prezentací Tmavomodrého festivalu, kdy si myslíme, že by bylo v tomto stádiu přínosné uvést cca 15 minut trvající prezentaci rozhlasového projektu Tapin-radio s poukazem na výrazně zjednodušenou orientaci na poli mediálních technologií pro nevidomé a slabozraké v ČR. Psal o nás m.j. olomoucký Majáček, spolupracujeme např. s www.svetprovsechny.cz či jsme podporováni nadačním fondem Světluška.

Kontaktovali jsme RNDr. Hanu Bubeníčkovou s žádostí o postoupení kontaktu na příslušnou osobu, se kterou by bylo možné zkonzultovat rozsah a formu dané prezentace, nicméně nám bylo samotnou paní Bubeníčkovou sděleno, že se to na prezentace nehodí bez udání elektronické adresy. Na několik dodatečně vysvětlujících informací jsme už ani odpověď neobdrželi, proto se ptám touto cestou:

A: Víte někdo, na koho se v této záležitosti obrátit?

B: Otázka pro kohokoli, kdo se cítí být dotčen něco dodat/komentovat, myslíte, že se tento systém hodí pro nevidomé/slabozraké, aby se o něm dozvěděli další potenciální uživatelé vč. zejm. starších ročníků?

Jsem zvědavý na názor kohokoli, protože se přirozeně nemáme touhu cpát nikam, pokud se většinový názor přikloní na zbytečnost realizace prezentace, ovšem četnost využívání aplikace mezi nevidomými a slabozrakými nás vede k nápadu předvedení produktu širší veřejnosti resp. těm, kteří se na prezentace dostaví. Proto je každý názor cenný a přínosný.


Hezký den
Vítek JirásekTapin-radio coordinator
URL: http://www.tapinradio.com/
Facebook: http://facebook.com/tapinradio
Twitter: http://twitter.com/tapin_radio
Skype: tapinradio


Další informace o konferenci Fanda