[Fanda] dotaz na the quebe

Vítek tapin na wo.cz
Středa Červen 12 08:57:45 CEST 2013


Ahoj,

jsi si jistá, že je The Qube skutečně autorizovaný? Narozdíl totiž od jiných tweetovacích prográmků The Qube je nejlépe udržovaný, kdy pokud Twitter něco změní, spousta jiných softů nejde dost drahnou dobu, zatímco tento po skutečně několika dnech nabízí upgrade na novou verzi, proto si ho nemůžu vynachválit.

Zkus po přihlášení na twitter.com kliknout na settings, zde se snad přes ajax, nebo v čem to mají naskriptované rozevře seznam na téže stránce, tak šipkami znovu na settings přímo v daném seznamu, a po otevření dalšího seznamu na téže stránce na Applications tuším, na to tedy rovněž klik, a pak háčkem na nadpis aplikací, a tady si verifikuj, zda je TheQube stále autorizovaný.


Šlo by tam event. vymazat aktuální session a vytvořit novou, takže by bylo možné vynechat mezikrok reinstalu. Teď z hlavy nevím zkratky, je to v manuálu vyhledat slovo session, nebo podle kapitol, anglický návod je krásně přehledně utvořený, odobsahovaný a odkapitolovaný tematicky, přehledně, fakt paráda. Přes RegEdit v registrech bych si fakt dával bacha, on člověk může vymáznout i hodnotu či klíč, kterou používá sdíleně i jiná aplikace, která po daném klíči nebude moct sáhnout, a nadělá to paseku zase jinde, tyhle manuálky roboticky vymáznout všechno podle klíčového slova jsou fakt jako nejposlednější alternativa, znám spoustu případů, kdy si majitel vymazával zbytky po Skype nebo něčem jiném, a po čase začne počítač vykazovat určité anomálie, které nejdou opravit, ať už jsou to nějaké bubliny, hlášky typu "neznámý" atd., a všichni se pak strašně diví v lepším případě doma, horším v nějaké ze slepeckých firem, co to otravuje, protože Franta řikal, že to mam smazat, Karel od Pepy to taky dělá, a Máňa na proti od masny říkala, že je to dobrý, že to viděla někde v nějakym fóru, že Toník z účtárny říkal, že technik říkal, že jemu říkal, že je to zaručený, a že to funguje:).Hezký den
Vítek


Tapin-radio coordinator
URL: http://www.tapinradio.com/
Facebook: http://facebook.com/tapinradio
Twitter: http://twitter.com/tapin_radio
Skype: tapinradio
----- Původní zpráva ----- 
Od: "estrella" <estrellacz na gmail.com>
Komu: <fanda na elsa.cvut.cz>
Odesláno: 12. června 2013 4:24
Předmět: [Fanda] dotaz na the quebe


Zdravím, asi se zde již tento problém s the quebe řešil, ale mám tento 
problém. Po instalaci the quebe po mně chtěl stroj autorizaci aplikace, 
což se nakonec zdařilo. Nyní se the quebe sice přihlási k twitteru, ale 
zároveň chce pořád autorizaci. Odinstalovala jsem tedy aplikaci, ale po 
zpětné instalaci je the quebe pořád ve stejném stavu. Vím, že někdo 
psal, že se musí ještě něco odněkud vymazat, aby zase instalace byla 
provedena korektně. Nebo je krom the quebe v provozu už i twitmonger? 
Díky za odpovědi. Petra Lásková


Další informace o konferenci Fanda