[Fanda] Tapin aktualizace

Vítek tapin na wo.cz
Středa Únor 27 05:51:18 CET 2013


Dobrý den,

Jednak došlo k úpravě překladových materiálů ve španělštině, a jednak došlo k různým dolaďovačkám ve stabilitě programu tzv. minor bugs, které nám byly postupně hlášeny. Každopádně nic zásadního, žádná nová funkce, ale doporučuji všem pokaždé aktualizovat, abychom se vyhli hlášením o chybách, které jsou v nové verzi třeba opraveny.

Jen bych chtěl při této příležitosti uvést tři zásadní věci:

1. Jedna z nejdůležitějších, samozřejmě se neubráníme jako každý známý program tvorbě cracků. Třebaže můžeme být paradoxně rádi, protože kvalita software se mimojiné hodnotí také podle toho, že vůbec někomu stojí za to pro danou aplikaci crack vytvářet, ale i přesto před používáním podobných cracků varuji, protože bude-li to používat každý druhý, nebudeme mít peníze na financování, v důsledku toho zanikneme, a pak i samotný crack bude každému na nic! Nejsme obří korporace typu Microsoft, takže každá kačka pro nás dobrá za licenci.

2. ČRo Plus přidám jakmile zjistím streamy. Bude ale až v pondělí v rámci každotýdenní aktualizace databáze, bohužel, tedy nikoli v pátek od 16:00. Pokud víte, kde streamy už teď najít, o čemž pochybuji, já je dosud nenašel ani v icecast serverech Cesnetu, určitě pište na
tapin na wo.cz

Stejně tak opravujeme Jemné Melódie ze Slovenska, kteří v playeru změnili stream. Rádio Slovakia USA nefunguje, to jen pro upřesnění, něco s tím mají.

3. Znovu se navrací síť 101.ru, kteří se zdá se po nechutných experimentech s číslem token navrací zpět ke staré struktuře streamů všech kanálů + přibylo dalších cca 15 kanálů nových od té doby. Jsou v aktualizaci databáze pro tento týden.


Hezzký den
Vítek

Tapin-radio coordinator
URL: http://www.tapinradio.com/
Facebook: http://facebook.com/tapinradio
Twitter: http://twitter.com/tapin_radio
Skype: tapinradio
 ----- Původní zpráva ----- 
 Od: ppartyka 
 Komu: fanda na tereza.fjfi.cvut.cz 
 Odesláno: 26. února 2013 16:49
 Předmět: [Fanda] Tapin aktualizace


 objevila se nová verze Tapin rádia, chci se zeptat, co v ní je podstatného za povšimnutí, jestli něco opraveno atd.

 A pak jestli můžu mít prosbu, mohl by být přidán odkaz na ten nový hibrid Českého rozhlasu Čro plus? Má začít vysílat od pátku odpoledne, nevím, jestli to bude fungovat i na některém ze stávajících odkazů například na Čro6.

 Dík.

 P.P.

 __________ Informace od ESET NOD32 Antivirus, verze databaze 6966 (20120314) __________

 Tuto zpravu proveril ESET NOD32 Antivirus.

 http://www.eset.cz
Další informace o konferenci Fanda