[Fanda] Od moderátora

Radek Seifert seifert na elsa.cvut.cz
Úterý Únor 19 12:29:25 CET 2013


Vážení přátelé,
dovolte mi coby moderátorovi konference pár skutečně stručných poznámek - konkrétně dvě.
Ještě předtím ovšem bych rád na okraj poznamenal, že není v mých silách - a obávám se, že pouze v silách málokoho - pročítat veškeré zaslané příspěvky, neboť takový pracovní čas naprosto nemohu moderování věnovat - a nebylo by to myslím ani účelné. Například nyní, po týdenní pauze, to představuje objem přibližně 500 příspěvků. Za takové situace si mohu dovolit jenom velice stručné projití zpráv a intuitivní pootevírání takových, které mi připadají "nosné". A nyní k oněm stručným poznámkám, týkající se potenciálně všech uživatelů:

1)      Spolu s posláním této konference apeluji na uživatele, kteří si diskusi pletou s volnou tribunou pro řešení veškerých svých technických problémů - včetně přijímání TV signálu a další. Pokud obsah příspěvku nemá souvislost s asistivními technologiemi, v podstatě nemá v diskusi co dělat. Fanda je v tomto směru velmi tolerantní, ale ubezpečuji, že i tato tolerance má své meze.

2)      Spolu s posláním této konference apeluji na uživatele, kteří si diskusi pletou s volnou tribunou pro sdílení svých nálad, internetových vtípků a informací převzatých z nejrůznějších internetových "bulvárů". Ani tato tolerance ze strany konference není bezhraniční.
Věřím, že uživatelé, kterých se to týká, přehodnotí své počínání a nebudou riskovat pozastavení účasti v diskusi. Moderování konference a její regulace jsou vedeny  výhradně snahou zpříjemnit pobyt u příspěvků těm, kteří pravidla znají a respektují je.
Vše dobré přeje
Radek Seifert
moderátor

Mgr. Radek Seifert
koordinátor služeb

ELSA
Středisko pro podporu studentů se specifickými potřebami
ČVUT v Praze
Trojanova 13, 120 00 Praha 2
Telefon: 224 358 543
E-mail: seifert na elsa.cvut.cz
Web: http://www.elsa.cvut.cz

------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: winmail.dat
Type: application/ms-tnef
Size: 9170 bytes
Desc: [žádný popis není k dispozici]
URL: <http://www.elsa.cvut.cz/pipermail/fanda/attachments/20130219/a604c729/attachment.bin>


Další informace o konferenci Fanda