[Fanda] Zkušenosti s nasazením win7 a 8.

Vojtěch Šmiro vsmiro na seznam.cz
Pátek Únor 8 21:54:52 CET 2013


Zdar Jirko. Jak psal Pavel Ondra, nevypadá to zrovna hezky a musíš si spíš napsat název aplikace do toho políčka. Nějak v tom hledat je katastrofa, podle Pavla tento systém neměl pro PC vůbec vyjít a jak jsem četl ty recenze tak s ním souhlasím. 
8. 2. 2013 v 21:28, Jiří Stojaník <stojanik.jiri na tiscali.cz>:

> Ahoj Vojto,
> s Winmonitorem bych být tebou zatím počkal, navíc, já si právě klasickou nabídku start tam dávat nebudu, chci vidět, jak vypadá to jejich nové rozhraní, právě proto to testuju, Jirka.
> 
> Odesláno z iPadu
> 
> 8. 2. 2013 v 21:25, Vojtěch Šmiro <vsmiro na seznam.cz>:
> 
>> Zdar Jirko. Jestli to de nevím, ale pak bych jak to rozjedeš doporučoval nainstalovat si Startdock, ten Ti start předělá z toho jejich dlaždicovýho nesmyslu na normální start, na kterej jsi zvyklej ze sedmiček. Taky budu testovat osmičky, jenom doufám, že mi tam pojede Winmonitor. 
>> 8. 2. 2013 v 20:37, Jiří Stojaník <stojanik.jiri na tiscali.cz>:
>> 
>>> Zdravím přátelé,
>>> chci se zeptat. Na svém notebooku bych rád otestoval osmičky, ale rád bych si pro jistotu nechal i windows 7. Mám v notebooku 2 disky, jeden primární, kde bych měl právě win 7 a jeden místo vypalovací mechaniky, na který bych právě rád osmičky nainstaloval. Jen dotaz, mají windows 8 nějaký inteligentní bootmanager, který mi umožní při spuštění počítače si osmičky vybrat? Nabídne mi samotná instalace možnost ponechat systém win 7 a vedle něj osmičky nainstalovat? Děkuji mnohokrát za Vaše zkušenosti, s přáním krásného dne
>>> Jiří Stojaník.
>>> 
>>> Odesláno z iPadu
>> Další informace o konferenci Fanda