[Fanda] Nejsnazsi moznost vypaleni CD/DVD

Vítek tapin na wo.cz
Sobota Srpen 4 18:22:25 CEST 2012


Ahoj,

Tak tohle je divné, hned při instalaci řve, že cílová složka neexistuje, jakoby si ji nemohl sám vytvořit v Program files, když ji předem vytvořím, a nasměruju rozbalení do už existující složky, tak taky řve, že pořád neexistuje, nechám ho, jako poslední pokus, aby si vytvořil subdir ve složce, kde je i exe, což si taky nevytvoří a ani se nenainstaluje do předem vytvořené složky. Co s tím? Jedná se o InfraRecorderPortable_0.52_Rev_3.paf.exe stažený ze Sourceforge, kam směruje ten download link z portableapps, čili určitě máme z téhož zdroje. Jak se ti to podařilo nainstalovat resp. rozbalit, když je to teda portable verze? Na systému jsem admin, čili nevznikají komplikace ve vztahu k udílení povolení ve složkách programfiles, windows apod., ale zkoušel jsem to pro jistotu i jinde, všude to samé, nevytvoří si složku, a ani se nenechá rozbalit do už existující.


Tapin-radio coordinator
URL: http://www.tapinradio.com/
Facebook: http://facebook.com/tapinradio
Twitter: http://twitter.com/tapin_radio
Skype: tapinradio
 ----- Původní zpráva ----- 
 Od: Jaromír Vít 
 Komu: fanda na tereza.fjfi.cvut.cz 
 Odesláno: 4. srpna 2012 17:52
 Předmět: Re: [Fanda] Nejsnazsi moznost vypaleni CD/DVD


 Zdar, Infrarecorder. 
 http://portableapps.com/apps/utilities/infrarecorder_portable/
 Myslím, že to sem někdo psal a na tom základě jsem si to nainstaloval.
 Zatím jsem ho s NVDA ale netestoval, to až budu muset něco vypalovat.
 V Angličtině se o tom něco dá zjistit tady:
 http://www.freelists.org/post/nvda/nvda-and-infrarecorder,6


 Dne 4.8.2012 17:27, Vítek napsal(a):
 > Zdravím,
 >
 > Chtěl bych se zeptat, pro zaučení lajka, znáte nějaký nejlépe portable program, který je blind-friendly, a který v rámci kroků poskytuje elementární prostředí pro začátečníka pro jednoduché vypálení CD a DVD? CD jak datového, tak i hudebního, pojmenování CD/DVD, kde se pak otevře okno, v němž lze pohodlně nejlépe klasicky s drženým ctrl mezerníkem atd. označit soubory, které zkopíruji do dané dávky pro vypálení, který mě upozorní v případě přesáhnutí limitu pro kapacitu CD/DVD? Prostě freeware soft s opravdu zákl. funkcemi, čili ne nějaký moloch typu Nera apod. Sám pálím v Total Commanderu pomocí zásuvného pluginu, ale ne každý jej má. Proto se ptám právě na této konferenci, protože na netu je hromada softu, avšak zkoušet jeden po druhém se nevyplatí, protože hromada z nich není blind-friendly, zatímco zde už mají konkr. uživatelé konkr. zkušenosti.
 >
 > Pokud mohu poprosit jen nenapsat název softu, ale i něco málo k němu. Potřebuji to skutečně pro lajky, kteří si potřebují vypálit médium hudební či datové, ale nepotřebují hromadu neužitečného nastavení v krocích před samotným započetím vypalovacího procesu.
 >
 > Děkuju mnohokrát
 >
 > Vítek
 >
 >
 >
 > Tapin-radio coordinator
 > URL: http://www.tapinradio.com/
 > Facebook: http://facebook.com/tapinradio
 > Twitter: http://twitter.com/tapin_radio
 > Skype: tapinradio
 >


 __________ Informace od ESET NOD32 Antivirus, verze databaze 6966 (20120314) __________

 Tuto zpravu proveril ESET NOD32 Antivirus.

 http://www.eset.cz
Další informace o konferenci Fanda