[Fanda] Problém při převádění z videa do mp3

Daniel Sobota daniel.sobota na nextra.sk
Středa Říjen 6 09:24:38 CEST 2010


Zdravim,
Skuste preinstalovat ci aktualizovat kodeky. Podobne nieco sa mi stalo 
pri prehravani a reinstalacia kodekou to opravila.
S pozdravom
Daniel

Martina Ribárová  wrote / napísal(a):
> Dobrý večer přeji všem účastníkům této konference, 
>
> ráda bych se opět obrátila s prosbou a žádostí o pomoc při řešení následujícího problému, který se mi vyskytl. 
>
> Jak již stojí v předmětu, nastal mi náhle z ničeho nic problém při převádění videa do mp3. Používám na to dva programy. Free video to mp3 a audioextractor. Podotýkám, že do pátku jsem s oběma programy neměla při převodu žádné potíže. Do pátku jsem převáděla soubory s příponou AWI do mp3 a převedlo to pěkně čistě a v pořádku. Najednou to však s programem Free video to mp3 začalo převádět zrychleně. Vždy po převodu mi mp3 převedená hraje zrychleně, jako mluví Šmoulové. Tak jsem to tedy zkusila převést programem audioextractor, leč výsledek byl stejný. A od toho dne mi to převádí takto všechny soubory. Nejprve jsem myslela, že je problém jen u jednoho souboru, občas se to stát může, že je prostě ten soubor vadný nebo má jiné kódování či co. Omlouvám se, moc tomu nerozumím. Ovšem tento problém přetrvává u všech souborů videa, které od toho dne převedu. Poslala jsem tedy s prosbou a dotazem pár souborů kamarádovi, zda by mi je mohl zkusit převést on. On sice mnou zmiňované programy na převod do mp3 nemá, leč soubory převedl bez menších potíží a zaslal mi je zpět v mp3 a mně tyto soubory hrají v pořádku. Ale co si převedu já, hraje to zrychleně jako Šmoulové. 
>
> Můj dotaz a prosba o radu a pomoc tedy zní: Co se mohlo stát, že mi to najednou začalo převádět takto špatně? Když já si nepamatuju, že bych kdy chodila do nastavení programu a něco přenastavovala. A pokud ano, prfoč převádí oba programy takto špatně, když doposud jsem s nimi žádné potíže neměla? Kdybych rozvrtala nastavení ve Free video to mp3, tak proč ale takto zle převádí i program audioextractor? A jak docílit toho, aby mi to opět převádělo správně a ne do šmoulí podoby? 
>
> Předem všem mockrát děkuji za případné rady, názory a pomoc. S přátelským pozdravem a přáním všeho dobrého se loučí Martina Ribárová.
>
>   Další informace o konferenci Fanda