[Fanda] Prodam - skvela vodotesna klavesnice se zarukou za polovicni cennu

Vítek tapin na wo.cz
Neděle Listopad 8 14:28:50 CET 2009


Zdravím,

prodám skvělou vodotěsnou klávesnici značky Logitech media keyboard koupenou 24.2.2007 s pětiletou zárukou. Původní cena 450 KČ, nyní za 200 KČ. Důvod prodeje prakticky žádné využití na mašině s USB portem, zatímco klávesnice má konektor typu PS2. Dodáno také instalační CD vzhledem ke skutečnosti multimediální klávesnice. Multimediální tlačítka slouží k běžným operacím Microsoft Word, Excell, tiskárna, uloženní, e-mail resp. Outllook/Windows mail, Internet, kalkulačka, ovládání hlasitosti. Na cD je pak obslužný software pro práci s audiovizuálním materiálem, kde je potom možnost s ohledem na multifunkční tlačítka toto ovládat přes ně např. pause, play, skladba zpět/vpřed apod. tedy není potřeba najíždět do žádného programu, ale ovládat pouze přes tato tlačítka.

Jedná se o českou klávesnici černé barvy se 105 klávesami. Klávesnice není hlučná, má měkký úhoz, tedy je dobrá i do místností ve večerních hodinách se spolubydlícími popř. vhodná ke připojení pro notebbooky k domácímu použití popř. docking station.

Způsob prodeje nejlépe osobní předání v městech Praha, Plzeň, Ústí nad Labem či Brno popř. zaslat poštou, ovšem zde pro druhou stranu vyvstává potíž s náklady poštovnného 80 KČ. Zájemci prosím kontaktujte mě osobně, v žádném případě nerozvádět veřejně na konferenci, jako tomu bylo u minulého prodeje tuším PC.

s pozdravem
Vítek
url: http://tapin.uvadi.cz/
rss: tapin.uvadi.cz/rss.xml
ICQ #: 226873151
Skype: tapin-tapin


Další informace o konferenci Fanda