[Fanda] MODERATOR - opatreni v konferenci

Karel Břinda brinda na tereza.fjfi.cvut.cz
Středa Srpen 13 14:16:45 CEST 2008


Milí fandové,

jak jste jistě před velmi krátkou dobou zaregistrovali, bylo zavedeno nové opatření v rámci konference. Aby se zabránilo častému vzniku flamů a osobních útoků, budou viníci na nějakou dobu umlčeni, což znamená, že příspěvky sice dostávají, nicméně po určitou dobu nemohou do konference psát.

Včera brzy ráno, kdy byl tento systém uveden do testovacího provozu, byl do seznamu zařazen mimo jiné také pan Jaromír Vít, a to za napadání ostatních členů konference, flamování a celkově psaní příspěvků, které prostě do konference nepatří. Jelikož jako reakci na to začal posílat mně, jako moderátorovi konference, soukromě otravné zprávy a počal se vyjadřovat vulgárně, byl dnes s definitivní platností vyloučen z konference. Toto berte jako důkaz toho, že pravidla konference platí pro všechny a to, že někdo má poměrně slušné know-how neznamená, že by byl imunní a mohl si dělat, co se mu zachce.

Ti ostatní, kteří byli zařazeni do karantény, z ní budou dnes zase vyňati a doufejme, že pro příště si budou dávat větší pozor, co do konference posílají, aby se tam neocitli znovu a na delší dobu.

NA TOTO TÉMA DO KONFERENCE NEREAGUJTE. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, SMĚRUJTE JE NA MOU ADRESU SOUKROMĚ.

S pozdravem

Karel Břinda
moderátor konference
 

__________ Informace od ESET NOD32 Antivirus, verze databaze 3327 (20080805) __________

Tuto zpravu proveril ESET NOD32 Antivirus.

http://www.eset.cz
 


Další informace o konferenci Fanda