Novy prostor na uschovu dat na webu

GARAI Csaba csabag na centrum.cz
Středa Květen 10 11:10:35 CEST 2006


Lupa.cz > Zprávičky > Nová česká internetová úschovna pro sdílení a zálohování dat
Nová česká internetová úschovna pro sdílení a zálohování dat
Rubriky 
Dění na Internetu 
9. 5. 7:19 - Jiří Macich 
http://www.eDisk.cz 
je název nové české internetové úschovny dat, kam můžete nahrávat soubory za účelem sdílení nebo zálohování. Zdarma můžete skladovat až 250 MB. Nejdražší placený cenový program vyjde na 699 Kč měsíčně a pro svá data získáte 10 GB. V ceně je neomezený limit pro přenos dat, neomezená doba skladování souborů a možnost odeslat odkaz ke stažení souboru neomezenému počtu adresátů najednou. Připojení k serveru je šifrováno pomocí SSL. Data jsou zálohována jednou denně.


Názory
Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor. 

Datum: 9. 5. 18:26 Nový 
Vložil: vengeance (neregistrovaný)
Titulek: skoda mazani dat (Celé vlákno) 

Cituji z Euly: "Data registrovaného uživatele programu ZDARMA budou na serveru eDisk.cz uložena po dobu neomezeně dlouhou, pokud se uživatel přihlásí ke svému účtu alespoň jednou za dva měsíce. Pokud od posledního přihlášení k účtu uplyne doba delší než 2 měsíce (60 dnů), bude účet i s veškerými soubory smazán."
Škoda. 2 měsíce je sice dost, ale kdyby to člověk chtěl využívat jen občas s velkýma časovýma rozestupama tak jednoho dne zjistí že jeho data prostě náhle a nenávratně zmizela :-(
Odpovědět Ohodnoťte: 12345678910
Datum: 9. 5. 20:49 Nový 
Vložil: tomas kacmary
Titulek: Re: skoda mazani dat (Celé vlákno) 

Systém je urobený tak, že najprv zašle upozornenie e-mailom užívateľovi, ktorého účet má byť zmazaný, 5 dní pred jeho planovanym zmazanim.

Pokiaľ sa užívateľ ani po tejto výzve neprihlási, budú jeho dáta vymazané. Je to kvôli zrušeniu účtov, ktoré nikto nepoužíva. Dva mesiace je, podľa môjho názoru, dostatočne dlhá doba a je nutné to takto riešiť, pretože hoci by sa to tak možno mohlo zdať, ani naša disková kapacita nie je nekonečná... ;o)
Odpovědět Ohodnoťte: 12345678910
Datum: Dnes 0:24 Nový 
Vložil: Jan Houžvička (neregistrovaný)
Titulek: Přívětivé uživatelské rozhraní 

Díky za zajímavou zprávičku; web na mě působí velice příjemně a uřčitě tuto službu využiju. Konečně se taky na českém Internetu objevilo něco s touto tematikou, používat megaupload nebo sendspace už začínal být dost vopruz.
Odpovědět Ohodnoťte: 12345678910
Sledování názorů
Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.
Další informace o konferenci Fanda