Re: Přidat, nebo odebrat programy

Jarek Krčmář krcmar na braillnet.cz
Pondělí Duben 10 09:05:03 CEST 2006


Ahoj Jirko,
dík za zprávu. Nevím, proč se to jmenuje Přidat, nebo odebrat programy, když po odentrování přejdu na položku Změnit, opravit, odebrat. Pro přidání nového programu volím raději přímou instalaci.
Jarek

 ----- Original Message ----- 
 From: Jiří Machota 
 To: Pro fanousky vypocetni techniky 
 Sent: Sunday, April 09, 2006 11:11 PM
 Subject: Re: Přidat, nebo odebrat programy


   Jarku:
 Položka Přidat či odebrat programy, slouží právě k výše zmíněným účelům přidávání a odebírání programů. Opravdu se stává, že Windows XP čtou u některých programů položku často, ačkoliv je používám příležitostně. Pokud chceš program změnit nebo odebrat, zaentruj na stejnojmennou položku, pokud na ni stojíš klávesou Tab a budeš instruován, jak postupovat dál. Položky často a příležitostně, jsou právě oním vyjádřením systému Windows, pokud jde o četnost využití programů.
           Jirka Machota
  ----- Original Message ----- 
  From: Jarek Krčmář 
  To: Pro fanousky vypocetni techniky 
  Sent: Sunday, April 09, 2006 5:30 PM
  Subject: Přidat, nebo odebrat programy


  Ahoj fandové, v nabídce Přidat, nebo odebrat programy jsem objevil něco, co mě přimělo k tomu, abych se vás na tu věc zeptal. Jde o to, že zvolíte-li si program - např. Spybot a tabem najíždíte na jednotlivé položky, tak tam uslyšíte nejprve (velikost v MB nebo KB, dále často a nakonec příležitostně. Zajímalo by mě proto, co by se stalo, kdybych použil jednu z těch dvou posledních položek. Opět je připomenu: jde o položky: často a příležitostně. Jaký vliv mají tyto položky na antivirové položky? Jo, abych nezapomněl, jde o jakýsi statický test.
  Děkuji za odpověď. Jarek
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: http://tereza.fjfi.cvut.cz/pipermail/fanda/attachments/20060410/1bba0ac0/attachment.html 


Další informace o konferenci Fanda